KONTAKT

Jméno:
Solnička Ondřej

Tel.:
602 864 633

E-mail:
tinyhouse@tymivtiny.cz

FACEBOOK

INSTAGRAM (nejaktivnější)

TIK TOK

Hezký den! :)
Zvu Vás na nezávaznou prohlídku do naší výroby v Dědové. 
Popovídáme si, podíváte se na domečky, které je třeba vidět na vlastní oči.
Domluvme si termín návštěvy.

Rádi Vás přivítáme ve všední dny i o víkendu.
Pro objednání mi prosím volejte na 602 864 633 nebo pište na tinyhouse@tymivtiny.cz.

Tiny houses Czech Republic


Kde nás najdete? ->
Dědová 77 (u Hlinska) 
539 01


O nás 

Vítejte u projektu Tymi v Tiny! Jsme parta přátel, která se rozhodla změnit způsob, jakým lidé vnímají bydlení a v podstatě i to, jak budeme žít. Naše cesta začala jedním snem – vytvořit domovy, které jsou nejen krásné a útulné, ale také šetrné k přírodě a cenově dostupné.

Jeden večer u ohně před několika lety, jsem házel papírek do ohně s přáním "stavím si tiny house", no a dnes jich máme postaveno už několik a dále plníme sny dalším lidem k šťastnému žití.
Mě se sny plní a co Vám?

Naše investory vidíme jako lidi, kteří stejně jako my, touží po svobodě a nezávislosti. Jsou to ti, kteří chtějí žít blíže k přírodě, minimalizovat své životní náklady a zároveň nechtějí slevovat z kvality svého domova. Jsou to dobrodruzi, ekologové, mladé rodiny, ale i jednotlivci, kteří hledají způsob života, který je jim blízký.

Proč jsme unikátní? Na rozdíl od jiných firem neinvestujeme vaše peníze do drahých kanceláří či vysokého platu majitele firmy. Každý z nás se osobně podílí na vzniku vašich domovů a vaše finance jdou přímo do naší práce a těch nejkvalitnějších materiálů. Stavíme z přírodních materiálů nejen kvůli jejich krásnému vzhledu, ale i kvůli jejich dlouhé životnosti a udržitelnosti.
Zároveň však nevynecháváme ani moderní technologie, které zvyšují Váš komfort a energetickou účinnost našich staveb. Každý domek je navíc originál, vy tak budete rozhodovat o tom, jak bude domek vypadat. 

Vyberte si nás, protože s námi získáte domov, který je nejen cenově dostupný, ale také postavený s láskou, péčí a respektem k přírodě.
S námi dostanete více než jen dům – dostanete svobodu a klid v duši.
Připojte se k naší komunitě a zažijte nový způsob života, který je jednoduchý, udržitelný a plný radosti.


NAPIŠTE NÁM ZPRÁVU